Спортивні результати 2019

РЕЗУЛЬТАТИ: 2 етап зі слалому (26.10.2019)
Клас DRIFT

1 місце — #43 Kalandyrets — час 94,891 [ бали — 100 ]
2 місце — #30 Komar – час 96,76 [ бали — 90 ]
3 місце — #4 Міщенко Олексій – час 105,99 [ бали — 80 ]
4 місце — #21 Приходько Артем – час 107,37 [ бали — 70 ]
5 місце — #38 Павленко Даніїл – час 109,51 [ бали — 60 ]
6 місце — #14 Бочарніков Артем – час 110,34 [ бали — 50 ]
7 місце — #32 Leo_WRX – час 110,94 [ бали — 40 ]
8 місце — #3 Гавриленко – час 118,10 [ бали — 30 ]
9 місце — #39 Зуб-Золотарьов Олексій – час 123,37 [ бали — 20 ]
10 місце — #33 Коптелець Руслан (Rulchik) – час 171,77 [ бали — 15 ]
11 місце — #1 Майстрішин Євген – час 206,25 [ бали — 10 ]
12 місце — #27 Smile (Андрій) – час 221,37 [ бали — 10 ]
13 місце — #45 Кітя (Мелкий Жигулист) – час 238,02 [ бали — 10 ]
14 місце — #22 Руденко Олександр – час 294,18 [ бали — 10 ]

Клас PRO

1 місце — #13 Євдокимов Максим — час 112,76 [ бали — 100 ]
2 місце — #11 Моржов Володимир – час 122,22 [ бали — 90 ]
3 місце — #44 Валуйська Анна (Ginger) – час 146,03 [ бали — 80 ]
4 місце — #7 Матадор – час 158,07 [ бали — 70 ]
5 місце — #17 Стеценко Іван – час 248,85 [ бали — 60 ]

Клас CLUB

1 місце — #28 Лещинський Антон (Dark Mamont) — час 118,57 [ бали — 100 ]

**********

РЕЗУЛЬТАТИ: 3 етап зі слалому (27.10.2019)
Клас DRIFT

1 місце — #43 Kalandyrets — час 74,88 [ бали — 100 ]
2 місце — #30 Komar – час 75,88 [ бали — 90 ]
3 місце — #4 Міщенко Олексій – час 77,56 [ бали — 80 ]
4 місце — #38 Павленко Даніїл – час 81,46 [ бали — 70 ]
5 місце — #21 Приходько Артем – час 80,50 [ бали — 60 ]
6 місце — #45 Кітя (Мелкий Жигулист) – час 152,34 [ бали — 50 ]
7 місце — #33 Коптелець Руслан (Rulchik) – час 146,65 [ бали — 40 ]
8 місце — #50 Shkamer – час 87,54 [ бали — 30 ]
9 місце — #22 Руденко Олександр – час 152,34 [ бали — 20 ]
10 місце — #1 Майстрішин Євген – час 152,34 [ бали — 15 ]

Клас PRO

1 місце — #13 Євдокимов Максим — час 110,41 [ бали — 100 ]
2 місце — #19 Бутковський Денис – час 113,65 [ бали — 90 ]
3 місце — #11 Моржов Володимир – час 114,63 [ бали — 80 ]
4 місце — #44 Валуйська Анна (Ginger) – час 138,04 [ бали — 70 ]

Клас CLUB

1 місце — #28 Лещинський Антон (Dark Mamont) — час 120,59 [ бали — 100 ]
2 місце — #18 Савін Вадим – час 194,81 [ бали — 90 ]

**********

ЗАГАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИ: 3 етапи
Клас DRIFT

Комар Віталій  — 280 балів
Міщенко Олексій – 220 балів
Kalandyrets — 200 балів
Павленко Даніїл – 180 балів
Приходько Артем – 130 балів
Коптелець Руслан (Rulchik) – 95 балів
Пастухов Денис — 90 балів
Слинчук Святослав —  80 балів
Ростовський В’ячеслав – 70 балів
Кітя (Мелкий Жигулист) – 60 балів
Бочарніков Артем – 50 балів
Leo_WRX – 40 балів
Кисельов Максим (Smile_e30) – 30 балів
Гавриленко – 30 балів
Shkamer – 30 балів
Руденко Олександр – 30 балів
Майстрішин Євген – 25 балів
Mamka – 20 балів
Зуб-Золотарьов Олексій – 20 балів
Кірієнко Андрій – 15 балів
Матковський Віталій – 10 балів
Smile (Андрій) – 10 балів

Клас PRO

Євдокимов Максим – 300 балів
Моржов Володимир – 260 балів
Бутковський Денис – 170 балів
Валуйська Анна (Ginger) – 150 балів
Матадор — 70 балів
Стеценко Іван – 60 балів

Клас CLUB

Лещинський Антон (Dark Mamont) – 300 балів
Савін Вадим – 170 балів
4884shop Gleb – 90 балів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Рейтинг*